Kontakt

Kontakt

Kontakty

Polski Holding Obronny sp. z o.o.
Aleja Jana Pawła II nr 11
00-828 Warszawa

NIP 527-010-45-39
KRS 0000027151
REGON 000031874
Kapitał zakładowy 1.831.174.500,00 pln

 


ZARZĄD


Marcin Idzik
Prezes Zarządu


Sekretariat Prezesa Zarządu
tel: 22 311 26 24
fax: 22 311 26 42

Małgorzata Smolińska
Asystent Prezesa Zarządu

email: malgorzata.smolinska@pho.pl

Mariusz Andrzejczak
Wiceprezes Zarządu

ds. Rozwoju 

Sekretariat Wiceprezesa Zarządu
tel.: 22 311 26 22
fax: 22 311 27 46
e-mail: barbara.szyszkiewicz@pho.pl

Edward Mirosz
Wiceprezes Zarządu

ds. Finansów 

Sekretariat Wiceprezesa Zarządu
tel.: 22 311 25 26
fax: 22 311 26 40
email: malgorzata.niziol@pho.pl

 


Sławomir Smoliński
Dyrektor ds. Sprzedaży Międzynarodowej
tel: 22 314 15 65
fax: 22 314 16 23
e-mail: slawomir.smolinski@pho.pl

Marek Borejko
Dyrektor Biura Tarcza Polski

tel: 22 314 15 48
fax: 22 314 16 21
e-mail: marek.borejko@pho.pl

Wojciech Pałka
Dyrektor Działu Klienta Strategicznego
tel: 22 314 15 43
fax: 22 314 16 21
e-mail: wojciech.palka@pho.pl

Marcin Górka
Dyrektora Działu Marketingu i PR

tel: 22 314 15 28
fax: 22 314 15 94 
e-mail: marcin.gorka@pho.pl

Magdalena Mielniczek
Dyrektor Działu Innowacji
 
kom: +48 603 301 115
tel: 22 311 27 09
fax: 22 311 27 46
e-mail: magdalena.mielniczek@pho.pl

Jan J. Grabowski
Dyrektor ds. Strategii i Współpracy Międzynarodowej 

kom: +48 785 910 050
tel: 22 311 25 70
fax: 22 311 27 46
e-mail: jan.grabowski@pho.pl

Mirella Uksik
Dyrektor ds. Analiz Strategicznych i Think-Thank
tel: 22 311 27 18
fax: 22 311 26 42
e-mail: mirella.uksik@pho.pl

Małgorzata Strycharska
Dyrektor ds. Obsługi Korporacyjnej

tel: 22 311 26 27
fax: 22 311 26 42
e-mail: malgorzata.strycharska@pho.pl

Urszula Najdzik
Dyrektor ds. Personalnych
tel: 22 311 27 32
e-mail: urszula.najdzik@pho.pl

Elżbieta Stepnowska
Pełnomocnik Zarządu ds. kontroli obrotu i systemu zarządzania jakością

tel.: 22 311 25 84
e-mail: elzbieta.stepnowska@pho.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

 

Monika Koniecko
Rzecznik Prasowy
tel +48 22 311 25 98
kom:+48663727428
e-mail: monika.koniecko@pho.pl