Księgowy

Polski Holding Obronny Sp. z o.o.

poszukuje kandydata na stanowisko:

KSIĘGOWA/Y

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Najważniejsze zadania:

  • koordynacja prac w zakresie realizacji Polityki Cen Transferowych Spółce PHO;.
  • sporządzanie dokumentacji cen transferowych zgodnie z wymogami UoPDOP;
  • rozliczanie i księgowanie delegacji zagranicznych pracowników PHO sp. z o.o.
  • księgowanie dokumentów kosztowych zagranicznych,
  • okresowa wycena, analiza i rozliczanie kont księgowych wyrażonych w walutach obcych;
  • księgowanie i rozliczanie dokumentów bankowych w zakresie operacji zagranicznych;
  • bieżąca analiza i potwierdzanie sald rozrachunków dotyczących kontrahentów zagranicznych;
  • sporządzanie sprawozdań do NBP;
  • znajomość programu finansowo-księgowego SAP oraz Excel.

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku księgowego
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office ,
  • znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego.
  • obsługa systemu finansowo-księgowego,
  • miłe usposobienie i umiejętność cierpliwego słuchania,
  • pełna samodzielność przy rozwiązywaniu problemów,
  • rzetelność, terminowość, jakość i skrupulatność w realizacji zadań,
  • zdolność szybkiego uczenia się, dyspozycyjność,

Mile widziane:

  • 5-letnie doświadczenie na stanowisku księgowego
  • posiadane uprawnienie samodzielnego księgowego,
  • obsługa systemu finansowo-księgowego SAP,
  • znajomość języka obcego (preferowane: angielski, niemiecki, francuski),

W zamian oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • miłą atmosferę
  • bogaty pakiet medyczny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych  procesów  rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”