KARIERA

Polski Holding Obronny sp. z o.o.

poszukuje kandydata na stanowisko:

 SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Najważniejsze zadania:

  • preferowane doświadczenie w realizacji projektów handlowych  eksportowych
  • współpraca ze wszystkim działami wewnętrznymi Firmy realizującymi projekt
  • przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o analizę potrzeb Klienta,
  • negocjacje handlowe w zakresie warunków współpracy,
  • budowanie długofalowych kontaktów z klientami
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • warunek konieczny: bardzo dobra znajomość języka  angielskiego
  • wykształcenie wyższe  ekonomiczne (preferowany handel zagraniczny) lub techniczne
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • inicjatywa, kreatywność, odpowiedzialność
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • rzetelność, terminowość, jakość i skrupulatność w realizacji zadań,
  • zdolność szybkiego uczenia się, dyspozycyjność,

 Mile widziane:

  • Umiejętność prowadzenia rozmów i prezentacji handlowych,
  • Znajomość drugiego języka obcego (preferowane: rosyjski, francuski)

W zamian oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • miłą atmosferę
  • szeroki pakiet medyczny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych  procesów  rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”